Людям із порушенням зоруЛюдям із порушенням зору
Новини
14/08/2023
Фото новини:

До Закарпатського обласного центру соціальних служб звернулася Громадська організація “Український Волонтерський Центр” (додається) щодо можливості надання безкоштовної реабілітації пораненим військовослужбовцям, які отримали опіки та потребують лікування деформації травми та рубців.

27/01/2023
Фото новини Регіональний форум «Життя з нуля: як допомагають переселенцям на Закарпатті

2023 року за співпраці Закарпатської ОВА спільно з організацією розвитку та освіти The International Research & Exchanges Board (IREX) разом з БО БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез».

26/01/2023
Фото новини Регіональний форум

Регіональний форум «Життя з нуля: як допомагають переселенцям на Закарпатті» відбувся в межах програми Єднання заради дії 26 січня 2023 року за співпраці Закарпатської ОВА спільно з організацією розвитку та освіти The International Research & Exchanges Board (IREX) разом з БО БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез»

24/01/2023
Фото новини Кожного дня

Кожного дня людина зіштовхується з конфліктними ситуаціями в сім’ї, в колективі, в черзі до лікаря або на касі в магазині.

19/01/2023
Фото новини Підтримка дітей Херсонщини

За підтримки Закарпастької ОВА до дітей Херсонщини, які зараз перебувають у дитячому таборі «Прага», що в місті Іршава завітали психологи та соціальні працівники.

04/01/2023
Фото новини Спільний тренінг для працівників органів пробації та ювенальної превенції у сфері охорони дитинства

«Спільний тренінг для працівників органів пробації та ювенальної превенції у сфері охорони дитинства»

04/01/2023
Фото новини Арт-терапевтична зустріч, правопівкульне малювання

З метою запобігання емоційного та професійного вигорання, 12 квітня відбулася перша арт-терапевтична зустріч, а саме правопівкульне малювання для працівників Закарпатського обласного центру соціальних служб.