Людям із порушенням зоруЛюдям із порушенням зору
Новини
14/08/2023
Фото новини:

До Закарпатського обласного центру соціальних служб звернулася Громадська організація “Український Волонтерський Центр” (додається) щодо можливості надання безкоштовної реабілітації пораненим військовослужбовцям, які отримали опіки та потребують лікування деформації травми та рубців.

01/03/2022
Фото новини ДО Уваги!

Обласний центр соціальних служб видає чоловічий, жіночий та дитячий одяг і взуття.

22/02/2022
Фото новини В рамках співпраці Закарпатського обласного центру соціальних служб

В рамках співпраці Закарпатського обласного центру соціальних служб та філії Державної установи “Центр пробації” в Закарпатській області Пробація Закарпаття, було проведено робочу зустріч з метою планування та проведення спільних заходів протягом 2022 року.

18/02/2022
Фото новини Яку б справу ви не розпочинали, необхідно вивчити матеріальну та нормативну базу.

Яку б справу ви не розпочинали, необхідно вивчити матеріальну та нормативну базу. З втіленням реформи децентралізації, у різних куточках України ведення документації відбуваються в різний спосіб.

18/02/2022
Фото новини Зустріч

Закарпатським обласним центром соціальних служб було проведено робочу зустріч з директором Центру надання соціальних послуг Великодоброньської сільської ради

16/02/2022
Фото новини Сьогодні в Україні вперше відзначають День єднання

Згідно указу Президента України № 53/2022 “Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства” щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть нове державне свято — День єднання. 

14/02/2022
Фото новини ЗОЦСС розпочалося навчання першої у цьому році групи прийомних батьків

☝14 лютого 2022 року відділом організації навчальних заходів для сімейних форм виховання ЗОЦСС розпочалося навчання першої у цьому році групи прийомних батьків та батьків-вихователів з метою підвищення їх виховного потенціалу.