Людям із порушенням зоруЛюдям із порушенням зору
Новини
14/08/2023
Фото новини:

До Закарпатського обласного центру соціальних служб звернулася Громадська організація “Український Волонтерський Центр” (додається) щодо можливості надання безкоштовної реабілітації пораненим військовослужбовцям, які отримали опіки та потребують лікування деформації травми та рубців.

16/04/2022
Фото новини друга сесія курсу програми “Стійка Україна”

Сьогодні, відбулась друга сесія курсу програми “Стійка Україна” з кризового управління, спілкування та психосоціальної допомоги в кризовому стані, в якій беруть участь працівники Закарпатського обласного центру соціальних служб.

15/04/2022
Фото новини було організовано та проведено онлайн-семіна

Методистами відділу півищення професійних компетенцій надавачів соціальних послуг Закарпатського обласного центру соціальних служб ...

15/04/2022
Фото новини Стійка Україна

Працівники Закарпатського обласного центру соціальних служб розпочали навчання за курсом програми “Стійка Україна” з кризового управління, спілкування та психосоціальної допомоги в кризовому стані.

14/04/2022
Фото новини Патронатний вихователь

Патронатний вихователь - це гарно підготовлений фахівець, задача якого на високому рівні дбати про дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та тимчасово виховуються у сім'ї патронатного вихователя!

11/04/2022
Фото новини Корисні посилання для українців у воєнний час:

 Уряд та Офіс Президента розпочали рекламну кампанію української сміливості.

07/04/2022
Фото новини Працівники Закарпатського обласного центру соціальних служб

Працівники Закарпатського обласного центру соціальних служб взяли участь в Інформаційній сесії для громад Закарпатської області на тему: