Людям із порушенням зоруЛюдям із порушенням зору
Новини
14/08/2023
Фото новини:

До Закарпатського обласного центру соціальних служб звернулася Громадська організація “Український Волонтерський Центр” (додається) щодо можливості надання безкоштовної реабілітації пораненим військовослужбовцям, які отримали опіки та потребують лікування деформації травми та рубців.

01/04/2022
Фото новини проведено онлайн-семінар

Закарпатським обласним центром соціальних служб проведено онлайн-семінар "Надання фахівцями із соціальної роботи психологічної допомоги внутрішньо переміщеним особам".

31/03/2022
Фото новини З перших днів війни ...

З перших днів війни фахівці із соціальної роботи та соціальні працівники були залучені до вирішення соціальних проблем сьогодення, до волонтерських гуманітарних та інформаційних ініціатив. 

29/03/2022
Фото новини Більше 3000 активних ліжко-місць безкоштовного житла для переселенців на Dopomagai.org

Волонтери ІТ-спільноти України створили сервіс пошуку безкоштовного житла у безпечних містах України та за кордоном та презентують його за підтримки Міністерства розвитку громад та територій разом з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Цей сервіс допомагає людям, що готові надати безкоштовне житло та прихисток тимчасовим переселенцям з регіонів, уражених війною, додати своє оголошення та вказати усі деталі щодо поселення. Вже прямо зараз на сайті можна знайти понад 3000 активних ліжко-місць безкоштовного житла.

25/03/2022
Фото новини ПІДТРИМКА

ПІДТРИМКА ????????

Найближчі три дні (сьогодні, у суботу та неділю) EdCamp Ukraine запрошує спільноту приєднатися до тренінгів від Інституту травми.

Обговорюватимемо ті теми, які зможуть підтримати всіх українців і українок в цей непростий час.

23/03/2022
Фото новини Закарпатці та все мирне населення країни!

Закарпатці та все мирне населення країни!

Створено гуманітарний штаб для швидкої зручної комунікації для розміщення евакуйованих осіб.

01/03/2022
Фото новини ТЕЛЕФОНИ ВОЛОНТЕРІВ

ТЕЛЕФОНИ ВОЛОНТЕРІВ БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ ФАХОВОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ "СТОП, ПАНІКА":