Людям із порушенням зоруЛюдям із порушенням зору
Новини
14/08/2023
Фото новини:

До Закарпатського обласного центру соціальних служб звернулася Громадська організація “Український Волонтерський Центр” (додається) щодо можливості надання безкоштовної реабілітації пораненим військовослужбовцям, які отримали опіки та потребують лікування деформації травми та рубців.

27/05/2022
Фото новини Щодня війна роз’єднує дітей із батьками...

Чиїхось лишають у фільтраційних таборах окупанти, хтось губиться, рятуючись від обстрілів. Хтось, на жаль, гине. Під час війни усиновлення неможливе, але кожен може прихистити дитину, яка наразі залишилась без батьків.

19/05/2022
Фото новини З Днем Вишиванки

З Днем Вишиванки 

12/05/2022
Фото новини Камілою Горват було проведено інформаційний захід

12 травня 2022 року методистом відділу організації навчальних заходів для сімейних форм виховання Закарпатського ОЦСС Камілою Горват було проведено інформаційний захід з питань профілактики ...

12/05/2022
Фото новини З початку вторгнення ...

Події, які відбуваються сьогодні в нашій країні значною мірою вплинули на звичайний стан життєдіяльності людей. Шкода, у тому числі психологічна, матеріальна, фізична, що завдана війною, бойовими діями, тимчасовою окупацією є одним із чинників, який негативно впливає на життя людини, сім’ї, зокрема сім’ї з дітьми. 

05/05/2022
Фото новини Закарпатським обласним центром соціальних служб

Сьогодні, 5 травня 2022 року, Закарпатським обласним центром соціальних служб було організовано та проведено круглий стіл «Психічне здоров’я та психосоціальна підтримка мирного населення на території Закарпаття.

02/05/2022
Фото новини організації навчальних заходів

2 травня 2022 року відділом організації навчальних заходів для сімейних форм виховання Закарпатського обласного центру соціальних служб розпочато наступне навчання прийомних батьків та батьків-вихователів з метою підвищення їх виховного потенціалу