Людям із порушенням зоруЛюдям із порушенням зору
Новини
14/08/2023
Фото новини:

До Закарпатського обласного центру соціальних служб звернулася Громадська організація “Український Волонтерський Центр” (додається) щодо можливості надання безкоштовної реабілітації пораненим військовослужбовцям, які отримали опіки та потребують лікування деформації травми та рубців.

05/04/2022
Фото новини З метою налагодження співпраці

З метою налагодження співпраці між Закарпатським обласним центром соціальних служб та Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я» підписано меморандум про співпрацю.

04/04/2022
Фото новини Важлива інформація для надавачів соціальних послуг

Для використання в роботі,  нижче  наводимо скани методичних рекомендацій Міністерства соціальної політики України щодо виявлення та реагування на випадки жорстокого поводження з дітьми в умовах воєнного стану

04/04/2022
Фото новини розпочато навчання

 На Закарпатті 4 квітня 2022 року розпочато навчання для 21 кандидата в усиновлювачі, опікуни/піклувальники, прийомні батьки та батьки-вихователі.

04/04/2022
Фото новини ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

ПОСТАНОВА КМУ від 27 березня 2022 р. № 385

Деякі питання тимчасового переміщення (евакуації) дітей та осіб, які проживають або зараховані до закладів різних типів, форм власності та підпорядкування на цілодобове перебування, в умовах воєнного стану

 

 


 

04/04/2022
Фото новини ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Здійснення прямої військовою агресією росії проти України призвело до руйнації цивільної інфраструктури, помешкань та загибелі українських громадян, що спричинило ситуацію гуманітарної катастрофи в країні.

03/04/2022
Фото новини Шановні прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники та патронатні вихователі!

Нагадуємо, що протягом одного робочого дня після прибуття з дітьми до остаточного місця вашого тимчасового перебування необхідно звернутися до консульської установи для постановки дітей на тимчасовий консульський облік.