Людям із порушенням зоруЛюдям із порушенням зору
Новини
14/08/2023
Фото новини:

До Закарпатського обласного центру соціальних служб звернулася Громадська організація “Український Волонтерський Центр” (додається) щодо можливості надання безкоштовної реабілітації пораненим військовослужбовцям, які отримали опіки та потребують лікування деформації травми та рубців.

02/02/2023
Фото новини Кожен працівник соціальної сфери ...

Кожен працівник соціальної сфери на своєму місці, своєю роботою наближає Перемогу, робить все можливе для того, щобзадовільнити потреби кожного клієнта соціальної роботи.

 

01/02/2023
Фото новини У листопаді 2022 року ...

У листопаді 2022 року при Закарпатському обласному центрі соціальних служб 22 фасилітатори з числа представників надавачів соціальних послуг територіальних громад Закарпатської області пройшли навчання щодо впровадження програми управління стресом ...

01/02/2023
Фото новини пройшли навчання щодо впровадження програми управління

У листопаді 2022 року при Закарпатському обласному центрі соціальних служб 22 фасилітатори з числа представників надавачів соціальних послуг територіальних громад Закарпатської області пройшли навчання щодо впровадження програми управління

30/01/2023
Фото новини Про надання допомоги ветеранам

У місті Славутичі Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр. 

30/01/2023
Фото новини Психосоціальна підтримка дітей з числа ВПО.

Протягом трьох тижнів для дітей з Тягинської тергромади Херсонської області, які перебували в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Прага Іршава», окрім розважальних заходів були організовані заняття з психологами.

27/01/2023
Фото новини поділитись своїм досвідом

Запрошуємо вас поділитись своїм досвідом надання онлайнової психологічної та правової допомоги в умовах війни РФ проти України та додати історію про вашу лінію допомоги/гарячу лінію у публікацію.