Людям із порушенням зоруЛюдям із порушенням зору
Новини
14/08/2023
Фото новини:

До Закарпатського обласного центру соціальних служб звернулася Громадська організація “Український Волонтерський Центр” (додається) щодо можливості надання безкоштовної реабілітації пораненим військовослужбовцям, які отримали опіки та потребують лікування деформації травми та рубців.

10/05/2023
Фото новини Мультимедійний курс самодопомоги

Для підтримки людей, які переживають вкрай несприятливі обставини, перша леді України Олена Зеленська ініціювала створення Всеукраїнської програми ментального здоров’я та психосоціальної підтримки.

05/05/2023
Фото новини Тренінг «Профілактика професійного та емоційного вигорання»

Профілактика професійного та емоційного вигорання працівників соціальної сфери.

04/04/2023
Фото новини Міжвідомча взаємодія та залучення додаткових ресурсів в процесі надання соціальних послуг у територіальній громаді

Закарпатським обласним центром соціальних служб спільно з командою Міжнародної організації з міграції був проведений онлайн -семінар для надавачів соціальних послуг територіальнх громад Закарпатської області «Міжвідомча взаємодія та залучення додаткових ресурсів в процесі надання соціальних послуг у територіальній громаді».

04/04/2023
Фото новини Засідання кластеру з питань захисту

З початку військової агресії кількість населення області збільшилася на 400 тис., що є подвійним навантаженням на фахівців із соціальної роботи територіальних громад області, оскільки кожну особу або родину ВПО можна рахувати як СЖО (складні життєві обставини).

28/03/2023
Фото новини Перша психологічна допомога

Закарпатським обласним центром соціальних служб разом з Міжнародною гуманітарною організацією «Лікарі без кордонів», сьогодні, 28 березня 2023 року у м. Ужгород проведено семінар «Визначення симптомів психологічних розладів та перша психологічна допомога».

24/03/2023
Фото новини Зустріч з представником Soft Tulip Еріком Хункампом – професором, психіатром.

20 березня, в конференц-залі готелю «Boutique» відбулася чергова зустріч-семінар фахівців соціальної сфери Закарпатської області з– професором, психіатром.