Людям із порушенням зоруЛюдям із порушенням зору
Новини
14/08/2023
Фото новини:

До Закарпатського обласного центру соціальних служб звернулася Громадська організація “Український Волонтерський Центр” (додається) щодо можливості надання безкоштовної реабілітації пораненим військовослужбовцям, які отримали опіки та потребують лікування деформації травми та рубців.

29/07/2022
Фото новини Насильство є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини

Зазвичай, найбільше страждають від насильства жінки, діти та люди похилого віку. До того ж, найпоширенішим і найбільш складним для протидії є саме домашнє насильство.

 

22/07/2022
Фото новини На сприяння Національній програмі

На сприяння Національній програмі психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, яку ініціювала перша леді України Олена Зеленська, Бюро ВООЗ в Україні продовжує навчання тренерів із масштабованої інтервенції «Самодопомога плюс».

11/07/2022
Фото новини 8 липня 2022 року

8 липня 2022 року представники Закарпатського обласного центру соціальних служб взяли участь у відкритті відділення денного центру соціально-психологічної допомоги сім'ям та особам, постраждалим від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі у селі Кам’яниця Ужгородського району.

 

07/07/2022
Фото новини Робота соціального працівника ЦСС/ЦНСП

Робота соціального працівника ЦСС/ЦНСП та фахівця служб у справах дітей, котрі у своїй роботі дотичні до сімей СЖО...

04/07/2022
Фото новини Порушення життєдіяльності людей

Порушення життєдіяльності людей призвело до потреби в допомозі тим хто з перших днів війни був активно включений до вирішення різного роду проблем, які принесла нам війна. 

 

02/07/2022
Фото новини З перших днів війни

З перших днів війни кожен з нас залучений до вирішення соціальних проблем, що постають перед нами.