Людям із порушенням зоруЛюдям із порушенням зору

Про центр / Підвищення професійних компетенцій

ВІДДІЛ ПІДВИЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНЦІЙ НАДАВАЧІВ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Відділ підвищення професійних компетенцій надавачів соціальних послуг є структурним підрозділом Закарпатського обласного центру соціальних служб, створюється, реорганізовується і ліквідується наказом директора обласного центру.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ВІДДІЛУ

  • Реалізація загальнодержавних, обласних та інших соціальних програм з питань надання соціальних послуг, соціальної роботи із сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, в межах повноважень Відділу.
  • Сприяння впровадженню державних  стандартів соціальних послуг.
  • Впровадження нових технологій соціальної роботи та надання соціальних послуг.
  • Впровадження програми навчання та підвищення професійної компетентності/кваліфікації для працівників закладів, установ, що надають соціальні послуги  у відповідній адміністративно-територіальній одиниці, фахівців із соціальної роботи, соціальних працівників, посадових осіб районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, працівників служб у справах дітей (згідно вимог законодавства).
  • Організація та проведення семінарів і тренінгів з питань організації проведення соціальної роботи та надання соціальних послуг для працівників закладів, установ, що надають соціальні послуги у відповідних адміністративно-територіальних одиницях, фахівців із соціальної роботи, посадових осіб районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, в межах повноважень Відділу.
  • Організація та проведення семінарів і тренінгів з питань надання соціальних послуг з метою підвищення професійних компетенцій працівників надавачів соціальних послуг.
  • Співпраця із місцевими органами виконавчими влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, громадськими об’єднаннями, закладами діяльність яких пов’язана із соціальною роботою, наданням соціальних послуг, у межах компетенції Відділу.
  • Поширення досвіду роботи установ, закладів та організацій, фахівців із соціальної роботи з питань надання соціальних послуг вразливим верствам населення в адміністративно-територіальних одиницях, в межах компетенції Відділу.