Людям із порушенням зоруЛюдям із порушенням зору

Відбулася чергова зустріч-семінар фахівців соціальної сфери

20/03/2023

20 березня, в конференц-залі готелю «Boutique» відбулася чергова зустріч-семінар фахівців соціальної сфери Закарпатськоїобласті з представником Soft Tulip Еріком Хункампом – професором, психіатром.

Метою заходу було наснаження працівників системи надання соціальних послуг в умовах війни. Профілактика професійноговигорання.

Актуальність вибраної теми зумовлена надзвичайно складним періодом, який сьогодні переживає наше суспільство. Війна протиУкраїни стала викликом для всіх сфер і соціальної в тому числі. З перших днів війни кількість вразливих категорій людей, якимивони опікуються надзвичайно зросла. Постійна «включеність» у вирішення різних проблем населення, пов’язаних з війною тавеличезна кількість запитів можуть стати причиною відчуття втоми, виснаження у працівників, професійного та емоційноговигорання, і як наслідок – негативно позначитися на виконанні професійних обов’язків.

Проведення таких ресурсних зустрічей дає змогу запобігти емоційному та професійному вигоранню працівників в умовах війничерез активізацію внутрішніх ресурсів, набуття навичок зі встановлення особистих кордонів та зниження напруги.