Людям із порушенням зоруЛюдям із порушенням зору

Семінар у Тячеві: Підтримка Сімей з Дітьми з Інвалідністю під Час Війни

24/05/2024

24 травня 2024 року Закарпатським обласним центром соціальних служб у співпраці з КРУ "Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю" Раннє Втручання Ужгород Закарпаття було проведено вже четвертий семінар “Ефективні шляхи допомоги сім’ям, які виховують дітей з порушенням розвитку під час війни”.

 

На заході було розкрито важливість підтримки родин, які виховують дітей з інвалідністю чи ризиком виникнення порушень у розвитку. Кваліфіковані спеціалісти у партнерстві з батьками можуть суттєво допомогти у подоланні труднощів, які виникають у повсякденному житті,  та сприяти психоемоційному та фізичному розвитку дітей, які мають інвалідність або ризик виникнення порушення розвитку.

 

Для висвітлення основної тематики заходу запрошеним лектором виступила Ірина Рошкович - заступниця директора, завідувачка відділення раннього втручання комунальної реабілітаційної установи “Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю”.

 

Даний захід відбувся на базі КЗ «Організаційно-методичний центр культури і мистецтва Тячіської міської ради» до роботи якого були запрошені працівники надавачів соціальних послуг, соціального захисту населення, охорони здоров’я (сімейні ліка, дитячі психоневрологи та психіатри), освіти (психологи ДНЗ та працівники ІРЦ) м. Тячів та Тячівського району.

 

Окрема подяка Едіта Петер за допомогу в організації, активність та підтримку в проведені різного роду навчальних та інформаційних заходів обласного центру соціальних служб.

 

В період війни актуальність даного питання набуває особливого значення, адже йдеться не тільки про надання допомоги дітям, а й психоемоційної підтримки батьків.

 

Семінар для працівників системи соціального захисту населення та надання соціальних послуг, охорони здоров’я та освіти в м. Тячів