Людям із порушенням зоруЛюдям із порушенням зору

Робота соціального працівника ЦСС/ЦНСП

07/07/2022

Робота соціального працівника ЦСС/ЦНСП та фахівця служб у справах дітей, котрі у своїй роботі дотичні до сімей СЖО, ВПО та тих сімей, у яких виховуються діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, вимагає компетенції у сфері особливостей функціонування дитячого організму, психіки дитини та особливостей поведінкових реакцій на ті чи інші стресогенні події.

Розуміння цих питань дає змогу слідкувати за повноцінним розвитком дітей у родинах та визначати на рівні фахівця причин відхилень у розвитку дітей.

З цією метою Закарпатським обласним центром соціальних служб сьогодні розпочато серію вебінарів для надавачів соціальних послуг територіальних громад області та служб у справах дітей «Особливості соціально-психологічного та фізичного стану дітей, які можуть бути влаштовані у сімейні форми виховання». Протягом 6-ти вебінарів учасники матимуть змогу збагатити свої знання та використовувати їх у повсякденній роботі.

7 липня 2022 року відділом організації навчальних заходів для сімейних форм виховання Закарпатського ОЦСС було проведено перший вебінар на тему «Потреби дитини», де розлядалися питання розвитку мозку дитини, вплив розвитку та умов середовища на мотиваційну складову дітей та особливості функціонування мозку дитини в період стресу, горя чи насильства.

Участь у даному заході взяли представники Центрів соціальних служб/Центрів надання соціальних послуг та служб у справах дітей тридцяти територіальних громад Закарпатської області.

Ще 5-ть таких вебінарів заплановано провести протягом 3-го кварталу 2022 року.

Далі буде!