Людям із порушенням зоруЛюдям із порушенням зору

Регіональний форум

26/01/2023

Регіональний форум «Життя з нуля: як допомагають переселенцям на Закарпатті» відбувся в межах програми Єднання заради дії 26 січня 2023 року за співпраці Закарпатської ОВА спільно з організацією розвитку та освіти The International Research & Exchanges Board (IREX) разом з БО БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез». Метою форуму є об’єднання ВПО, членів громади та представників органів місцевого самоврядування для надання всебічної підтримки для розробки місцевих та національних планів інтеграції ВПО.

Органи державної влади та місцевого самоврядування працюють у надскладних умовах, пов’язаних із множинністю травматизації населення України та потребою пошуку нових сталих рішень. З презентацією регіонального плану реагування на забезпечення потреб життєдіяльності ВПО виступив заступник голови ОДА – заступник начальника ОВА Петро Добромільський. Також відбулись панельні дискусії представників державних органів влади, благодійних фондів, громадських організацій та активістів серед ВПО. Тому, на проведеному заході були обговорені такі питання, як пошук шляхів подолання нових викликів та визначення перспектив для розвитку Рад ВПО; налагодження мережування на місцевому рівні¬¬. Були представлені кращі практики роботи по забезпеченню дотримання прав ВПО на рівні територіальних громад області.

За результатами проведеного форуму напрацьовано та окреслено основні напрямки подальшої взаємодії усіх суб’єктів, що працюють задля покращення інтеграції ВПО. Працюємо далі!