Людям із порушенням зоруЛюдям із порушенням зору

Представництво Save the Children International в Україні

17/10/2023

17 жовтня в м. Ужгород Закарпатським обласним центром соціальних служб  спільно із відокремленим підрозділ міжнародної неурядової організації «Представництво Save the Children International в Україні» був організований та проведений круглий стіл на тему: «Покращення надання соціальних послуг під час конфлікту для задоволення основних потреб переміщених дітей та їхніх сімей в Україні».

До участі у заході долучився Петро Добромільський - заступник голови Закарпатської ОДА. На даному заході вдалося змістовно поспілкуватися із директорами та працівниками надавачів соціальних послуг, які проводять соціальну роботу з вразливими категоріями населення щодо  ефективного реагування на надзвичайні ситуації для задоволення основних потреб та потреб захисту постраждалих від конфлікту переміщених дітей та їхніх родин.

По закінченню заходу організація «Представництво Save the Children International в Україні» вручила офісне та канцелярське приладдя надавачам соціальних послуг для підтримки та покращення роботи фахівців із соціальної, які працюють із сім‘ями з дітьми, які постраждали від надзвичайних ситуацій або опинилася в складних життєвих обставинах.

 

 

Дякуємо за всебічну підтримку у цей складний для нашої держави час!)