Людям із порушенням зоруЛюдям із порушенням зору

«Перезавантаження» у Трускавці!!!

11/10/2023

☝️Для успішного виховання дітей потрібно щоб були ресурсними дорослі. Потрібно мати коло підтримки фахівців, налагоджену комунікацію та вміння «переключатись» і «перезавантажуватись».

 

Таку можливість протягом 22-26 вересня 2023 року отримали ПС, ДБСТ, які функціонують на території Закарпаття!

Завдяки підтримці СОС Дитячі Містечка Україна  9 родин ПС/ДБСТ разом зі своїми дітьми взяли участь у сімейному таборі «Перезавантаження» у м.Трускавець.

 

Радіємо тому, що на Закарпатті при надійній підтримці партнерів СОС Дитячі Містечка Україна    родини змогли відновитися, оздоровитися, прийомні батьки і батьки-вихователі – підвищити свій батьківський потенціал і ресурс.

 

Для спеціалістів  Закарпатського обласного центру соціальних служб  вкрай важливо було  бути поруч з родинами, бачити взаємодію батьків та дітей, надати необхідні рекомендації та провести індивідуальні консультації щодо особливостей виховання дітей.

 

Крім цього, у програмі заходу було багато цікавого:

- ✅Театралізована екскурсія по Трускавцю;

- ✅Для дорослих: СПА процедури,  індивідуальні консультації з психологами та навчання;

- Для дітей: майстер-класи та активності, квести, тренінги та ігри, безліч різноманітних розвивальних речей і спортивних активностей.

✅При роботі з дітьми враховувались вікові групи та інтереси.

А бонусом стала сімейна фото сесія родин на пам’ять.????

 

Дякуємо партнерам СОС Дитячі Містечка Україна  за таку підтримку, співпрацю та величезну роботу і напрямку допомоги родинам з дітьми!

 

Для Закарпаття  заходи саме такого сімейного формату є вкрай необхідними. Радіємо з нашої співпраці та віримо у спільне майбутнє!

 

Разом ми сила!