Людям із порушенням зоруЛюдям із порушенням зору

Онлайн-семінар “Гендерна політика в Україні”

27/06/2024

Закарпатським обласним центром соціальних служб у співпраці із Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти було проведено онлайн-семінар “Гендерна політика в Україні” в межах реалізації Регіональної програми сімейної, гендерної політики, запобігання та протидії домашньому насильству, протидії торгівлі людьми на 2021 – 2025 роки

 

Запрошеним лектором виступила Валентина Шевчук - завідувача центру практичної психології та соціальної роботи Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти; відповідальна за діяльність психологічної служби області.

 

Мета проведеного семінару є підвищення рівня поінформованості у гендерних питаннях, рівня гендерної культури та чутливості для фахівців надавачів соціальних послуг та інших спеціалістів системи соціального захисту.

 

На сьогодні гендерна політика може і повинна виступати одним із вирішальних факторів розбудови громадянського суспільства, досягнення консенсусу між гілками влади, успішної реалізації демократичних реформ як необхідної умови для входження України як повноправного партнера до світового співтовариства. Протягом останніх років у всьому світі зросло розуміння питань, пов’язаних із гендерною рівністю. Гендерна рівність передбачає стан справ, коли і чоловіки, і жінки можуть повністю реалізувати свій потенціал.

 

Інформаційний семінар з питань гендерної політики в Україні