Людям із порушенням зоруЛюдям із порушенням зору

На сприяння Національній програмі

22/07/2022

На сприяння Національній програмі психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, яку ініціювала перша леді України Олена Зеленська, Бюро ВООЗ в Україні продовжує навчання тренерів із масштабованої інтервенції «Самодопомога плюс».

Цього та наступного тижнів, ВООЗ у співпраці з Міністерством соціальної політики України проводить серію тренінгів для 75 тренерів з 25 регіональних соціальних служб.

Навчені тренери поширюватимуть практику серед соціальних робітників, працівників та фахівців із соціальної роботи у всіх регіонах країни, для того, щоб кожен українець, який звертається по допомогу до соціальних служб, міг отримати психологічну підтримку та навчився управляти власним стресом.

«Самодопомога Плюс» - груповий курс ВООЗ із управління стресом, який складається із п'яти занять та має на меті допомогти дорослим людям, які перебувають у вкрай несприятливих умовах, навчитись управляти стресом.

Тренінги проводяться за фінансової підтримки Бюро USAID з питань гуманітарної допомоги та Норвезького агентства з розвитку та співробітництва (Norad).

Тренери Закарпатського ОЦСС також входять у склад міжрегіональних тренерів, які пройшли відповідний груповий курс SH+ у м.Києві 18-20 липня 2022 року. Залишилось лише реалізувати проєкт на території Закарпаття!